12. september Európsky deň ústneho zdravia

Kategória: Aktuality
Uverejnené: štvrtok, 12. september 2019

kefka

Mottom Svetovej zdravotníckej organizácie pre rok 2019 : ... Povedz Ááá ... otvor ústa a uvidíš svoje zdravie ... pokračuje aj Európsky deň ústneho zdravia, ktorý každoročne pripadá na 12.september.

Slovenská komora zubných lekárov aj pri tejto príležitosti chce upriamiť pozornosť nášho obyvateľstva na význam prevencie ústneho zdravia dospelých. „Väčšina dospelej a najmä seniorskej populácie prevenciu vníma len ako absolvovanie preventívnej prehliadky raz ročne, a tým urobili všetko pre svoje ústne zdravie“, hovorí predsedníčka Výboru SKZL pre prevenciu a hlavná odborníčka MZ SR pre zubné lekárstvo prof. Neda Markovská.

Čítať ďalej: 12. september Európsky deň ústneho zdravia

Veľvyslanectvo USA ponúka členom SKZL

Kategória: Aktuality
Uverejnené: pondelok, 26. august 2019

NY

V súvislosti s 95. ročníkom Greater New York Dental Meeting 2019, najväčšieho stomatologického kongresu na svete, Veľvyslanectvo USA ponúka členom SKZL nasledovné služby:

Čítať ďalej: Veľvyslanectvo USA ponúka členom SKZL

SLOVENSKÉ DENTÁLNE DNI 2019

Kategória: Aktuality
Uverejnené: streda, 03. júl 2019

SDD vizual vrch1 page 0001

Slovenská komora zubných lekárov pozýva kolegov a študentov zubného lekárstva na reprezentatívny kongres SLOVENSKÉ DENTÁLNE DNI 2019. Súčasťou trojdňového kongresu bude aj kongres (11. 10. 2019) pre sestry, dentálne hygieničky, praktické sestry a zubných asistentov. Odborný program je koncipovaný tak, aby ponúkol najnovšie moderné trendy a postupy diagnostiky a terapie v zubnom lekárstve. Tradíciou je účasť zaujímavých zahraničných prednášajúcich.

Čítať ďalej: SLOVENSKÉ DENTÁLNE DNI 2019

RKZL Košice pozýva na Krajský seminár

Kategória: Aktuality
Uverejnené: utorok, 02. júl 2019

Krajsky seminar

Regionálna komora zubných lekárov Košice v spolupráci so Slovenskou stomatologickou spoločnosťou a I. stomatologickou klinikou UPJŠ Košice 19. septembra 2019 organizujú Krajský seminár.

Čítať ďalej: RKZL Košice pozýva na Krajský seminár