Médiá

Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

Slovenská komora zubných lekárov vás pozýva na kongres SDD 2021, ktorý sa bude konať v dňoch 1. – 2. októbra 2021 online.

Nech sa páči, na SDD 2021 sme pre vás pripravili zaujímavý odborný program s prednáškami slovenských a zahraničných spíkrov. Budete mať možnosť s nimi interaktívne diskutovať. 

Máme zabezpečené simultánne tlmočenie z/do EN – môžete počúvať prednášky buď v origináli (česky/slovensky/anglicky), alebo si zapnúť tlmočenie do Sj.

V Dental Expo vám partneri predstavia svoje zaujímavé a nové produkty určené pre zubných lekárov a vaše ambulancie.

Dostanete sa do virtuálnych stánkov našich zlatých a strieborných partnerov, budete s nimi môcť komunikovať cez videocall alebo chat počas celého kongresu. 

Náš generálny partner VÚB banka vám odprezentuje benefity pre členov SKZL vrátane predstavenia nového produktu „Odkúpenie lekárskej praxe“, ktorý pripravil v spolupráci so SKZL.

Rezervujte si termín a ZAREGISTRUJTE SA na kongres ešte dnes…

Pozvanie prezidenta SKZL MUDr. Igora Moravčíka

Bude mi cťou vás privítať na prvom virtuálnom medzinárodnom kongrese organizovaného Slovenskou komorou zubných lekárov „SLOVENSKÉ DENTÁLNE DNI 2021“, ktorý sa vysiela v dňoch 1. a 2. októbra 2021. Som hrdý, že súčasťou nášho najväčšieho eventu bude aj virtuálna interaktívna výstava  DENTAL EXPO 2021.

V súčasnosti sa čím ďalej, tým viac presúvame do online priestoru. V práci, vzdelávaní, zábave či len bežnej komunikácii s rodinou a známymi. Takmer všetko, čo robíme offline, vieme presunúť aj do sveta onlinu. Samozrejme, v súčasnej situácii je tento scenár viac ako nevyhnutný.

Naše pozvanie prijali prednášatelia – osobnosti domáceho a zahraničného dentálneho sveta, ktorí prinesú špičkový odborný program a prevedú nás celým spektrom moderných a efektívnych postupov v zubnom lekárstve. 

Verím, že aj napriek virtuálnemu stretnutiu nám zachováte priazeň a svojou aktívnou účasťou v online diskusii obohatíte svoje odborné vedomosti s následným využitím v zubnej praxi.

Tešíme sa na stretnutie s vami a skvelými prednášateľmi. Pozývame aj zubných lekárov/účastníkov SDD zo zahraničia. Veríme, že prijmu naše pozvanie na zaujímavé reprezentatívne podujatie Slovenskej komory zubných lekárov.

NEZABUDNITE SI  TERMÍN 1. – 2. októbra 2021  REZERVOVAŤ NA SLOVENSKÉ DENTÁLNE DNI A DENTAL EXPO.