Médiá

Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.

POZVÁNKA – InnoBioDent 2.0 – online konferencia – registrácia zdarma

Pozývame vás na druhé vydanie virtuálnej konferencie o inovatívnej biologickej stomatológii InnoBioDent 2.0, skúsenosť, ktorá odhalí neobmedzený potenciál biologickej stomatológie. Navyše to bude pre vás príležitosť rozšíriť si vedomosti a zručnosti a implementovať vylepšené protokoly do vašej každodennej praxe.

Hlavným cieľom tohto každoročného fóra je poskytnúť zubným lekárom, akademickým pracovníkom, vedcom a doktorandom platformu na diskusiu a zdieľanie svojho špičkového výskumu v oblasti zeleného a udržateľného zubného lekárstva, čo je súčasná stratégia mnohých organizácií, ako napr. FDI.

Svetová federácia zubných lekárov (FDI) má v úmysle pozdvihnúť zubné vzdelávanie a výskum na najvyššie možné profesionálne štandardy.

V súlade s tým vedecký program virtuálnej konferencie InnoBioDent 2.0 obsahuje celkovo 25 rečníkov zo 14 krajín, ktorí prispejú do druhého ročníka do odborného programu.

 


REGISTRUJTE SA UZ DNES

Online konferencia je nekreditovaná a bezplatná

Termín konania: 30. novembra – 2. decembra 2023
Miesto konania: ONLINE

Príspevky prednesené na konferencii budú publikované a predložené na zaradenie do databázy ISI.

Srdečne vás pozývame, aby ste sa zúčastnili druhého ročníka virtuálnej konferencie InnoBioDent 2.0 o zelenej a udržateľnej stomatológii a stali sa súčasťou inovatívneho procesu, ktorý zmení svet budúcej stomatológie.

Veríme, že sa vám táto virtuálna konferencia bude páčiť.